Voca Parlour

Forum dla wszystkich entuzjastów Vocaloid!


#1 2012-04-16 16:54:20

 Rinto

Oddany fan

Sk±d: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-11-07
Posty: 190
WWW

Ulubieni utaite

Jak sama nazwa wskazuje, jestem ciekawa jacy s± wasi ulubieni piosenkarze z utattemity. Fajnie byłoby, gdyby¶cie to jako¶ uzasadnili i/lub wstawili jak±¶ ich piosenkę (żeby inni mogli wiedzieć czego się mog± spodziewać po danym utaite).

Może sama zacznę, mimo że nie mam ich znowu tak wiele (idę swoimi obecnymi fazami):

Glutamine - jego piosenki s± takie pełne pasji i emocji :O Nie lubię jak ludzie zamiast ¶piewać, krzycz±, ale takie osobne krzyki wcale mi nie przeszkadzaj±, wręcz przeciwnie. Swoj± drog±, zazdroszczę mu mocnego gardła (chyba, że ¶piewa na przeponie co jest całkiem prawdopodobne).

Chyba mój najulubieńszy jego cover. Oprócz niego na uwagę zasługuje Senbonzakura, Lynne, Ama no Jaku, Tengaku, Melancholic... no dobra, w zasadzie wszystko.

96neko - ja po prostu kocham głębokie i niskie głosy u kobiet (wymieniłabym tutaj Valshe, gdyby wci±ż była na Nico) Po za tym ta dziewczyna jest taka pozytywna! Serio, jej Leno-fazowe parodie niektórych piosenek s± fantastyczne (Ah, It's a Wonderful Cat's Life rlz zdecydowanie). Ostatnio ¶piewa też poważne piosenki, w których ujawnia się jej najwięcej talentu, na przykład:


Senka - generalnie nie scoverował wiele piosenek, ale to co zrobił na prawdę zasługuje na uwagę. Jest najlepszym Trap Singer z jakim się spotkałam, po za tym ¶wietnie modeluje głos pod wszystko co chce za¶piewać (nie ważne czy jest to płacz, czy chichoty, albo miauczenie).


Tightson - ¶wietnie rapuje, dodaj±c własne teksty do oryginałów piosenek. Wystarczy go parę razy przesłuchać i już wszystko jasne.


amu - posiadacz urokliwego szociego głosu, którym umie bardzo zgrabnie kierować. ¦piewa raczej wysoko, ale mimo tego jest to przyjemne dla ucha.


Yamai - razem z 96neko jest jedyn± kobiet± z Nico, której autentycznie lubię słuchać (Wotamin mnie czasem irytuje mimo wszystko). Także nisko ¶piewa, ale znacznie bardziej kobieco od Kuro, co czyni jej głos na prawdę pięknym.


To chyba wszyscy, z którymi miałam większ± szansę się zapoznać, mam nadzieję, że polecicie mi tutaj jakie¶ dobre głosy .

DŁUGI. POST. JEST. DŁUGI.

Ostatnio edytowany przez RinTomare (2012-04-16 16:56:47)

Offline

 

#2 2012-04-16 17:29:11

 misscatchrene

Master

Sk±d: Wielmoża, powiat Krakowski
Zarejestrowany: 2011-12-23
Posty: 265

Re: Ulubieni utaite

Tianshi (ma taki słodziutki głos <3). Chociaż w sumie ciężko co¶ z ni± znaleĽć.

nano. Tak niziutko i zajebisty angielski. (Jakby co tu screamo robi Vin, nie ona)

Mitani Nana. Tak jak Tianshi, słodziutki głos.



Samfree i Kouhei też fajnie ¶piewaj±. Kouhei jest bodajże w którym¶ filmiku z Mitani Nan±, a Samfree nie znajdę solo. Więc razem z Kouheiem i innymi w tym nico chorusie:
ciekawe, jakie to uczucie ¶piewać własne piosenki

Ostatnio edytowany przez misscatchrene (2012-04-16 17:29:46)


http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2011/353/a/e/ia_signature_by_halfi_chan-d4jky2y.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl