Voca Parlour

Forum dla wszystkich entuzjastów Vocaloid!


#1 2011-11-06 15:07:36

KaiitoVoca

Fan

37332216
Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 64

Ohajo / Konnichiwa / Konbanwa extazaLC

Ohajo / Konnichiwa / Konbanwa

obecnie używam nicku (przezwiska) extazaLC, choć też mówią do mnie Nagisko, ale tylko parę osób tak mówi do mnie, bo się przyzwyczaili, a co do imienia to wolał bym narazie nie mówić, bo i tak się to nikomu nie przyda. obecnie mam za sobą 22 krzyżyków do grobu ^ ^ , a co do Vocaloidu to interesuje się, nim, a raczej słucham go jakoś tak około roku bardzo mi się spodobała piosenka Miku, a więc zacząłem słuchać dalej tego typu piosenki. najbardziej ulubiona postać dla mnie z Vocaloidu jest Miku Hatsune, choć też lubię bardzo Kaito oraz Kagamine Rin i Len . ciekawi was jakiej jeszcze muzyki słucham ? Hmm dobre, by było pytanie, bo tak za bardzo nie mam określonego typu muzyki lubię słuchać to, co mi się spodoba, ale często również słucham Hip - Hopu. lubię też w między czasie robić tła na kanały YT oraz czasem pobawię się w robienie AMV-łek, a co do anime to nie będę się tu rozpisywał, bo obejrzałem ich trochę, a dokładnie 25 nie licząc sezonów i filmów, ale podam 5 ulubione tytułu anime ( Dance in the Vampire Bund , ef - A Tale of Melodies , Shugo Chara , Black Rock Shooter OVA , Zero no Tsukaima ) jak widzicie nie mam określonego typu anime tak samo, jak z muzyką. udzielam się również na innych portalach internetowych takie jak np : YouTube oraz na Forum o Anime Shugo Chara pod nickiem Ikuto , to na tyle mam nadzieje, że was nie zanudziłem ^ ^

Ostatnio edytowany przez extazaLC (2011-11-06 15:11:48)


http://30.media.tumblr.com/tumblr_m281yfJgS71r1sfpho3_250.gif

Offline

 

#2 2011-11-06 15:21:44

 piniako

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 183
WWW

Re: Ohajo / Konnichiwa / Konbanwa extazaLC

Witam, cieszę się, że kolega dołączył. ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plclan olimp