Voca Parlour

Forum dla wszystkich entuzjastów Vocaloid!


#1 2011-11-20 20:37:01

 Rinto

Oddany fan

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-11-07
Posty: 190
WWW

Płyty

Zacznę standardowo od pytania: ktoś ma? Jak tak, to gdzie została zakupiona?
Wiadomo, piratowanie muzyki to coś ble i niedobrego, ale w przypadku Vocaloidów w zasadzie nie ma wyjścia.
Mimo to, uczucie braku płyty pozostaje... i się zaczynamy rozglądać.
Ostatnio ogarnęłam, że jest coś takiego jak cd.japan.co.jp. Ceny są... duże, ale chyba wysyłają za granicę (raczej na pewno, bo by nie pisali po angielsku). Miał ktoś wcześniej z tym jakąś styczność? Upatrzyłam sobie Unhappy Refrain wowaki i-i... wiecie sami jak to jest jak się zacznie nad czymś jęczeć z braku tego, nie?

Z drugiej strony: piosenki Vocsów umieszczane są od razu na Nico Nico (jeśli się mylę, wyprowadźcie mnie z błędu~), skąd można je legalnie pobrać, więc teoretycznie...

Offline

 

#2 2011-11-21 15:33:15

 piniako

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 183
WWW

Re: Płyty

Piratowanie ostatnio mnie prześladuje. Nawet teraz na angolu w szkole mam o tym temat. ORZ

Jak na razie o płytach tylko marzę, ale kiedy już będę mogła decydować sobie sama o wszystkim (aka dobiję 18-stki...) to założę PayPala i płytki Mothy'ego będą mojeeee. No nie tylko Mothy'ego, ale na niego choruję strasznie.;;; Wowaką także bym nie pogardziła. No i Hachim. I Hitoshizuku. I-i-i- (wymienia w nieskończoność).

Offline

 

#3 2011-11-21 16:22:50

 Rinto

Oddany fan

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-11-07
Posty: 190
WWW

Re: Płyty

Narazie moimi drimu są:
Evils Kingdom mothy'ego
Unhappy Refrain wowaki (teraz choruję na niego zamiast na mothy'ego)
coś od deco*27

Reszty sobie nie wymyśliłam, ale i tak jest tego dużo jak dla osoby, która nie ma na razie dostępu do ani jednej... Jeden z niewielu powodów dla których chciałabym mieć już osiemnastkę~ Ale do tego jeszcze kupa czasu i mothy zdąży wydać setki płyt ;<

Offline

 

#4 2011-12-27 18:00:58

 misscatchrene

Master

Skąd: Wielmoża, powiat Krakowski
Zarejestrowany: 2011-12-23
Posty: 265

Re: Płyty

Setki nie... (z tysiąców byłabym usatysfakcjonowana) może dziesiątki? Ja mam drogę 7 lat, do tego czasu będę słuchać na YT ;(
Obsesja: Kagamination (AHHH KURNA CHCĘ TO MIEĆ!)

Ostatnio edytowany przez misscatchrene (2011-12-29 13:14:48)


http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2011/353/a/e/ia_signature_by_halfi_chan-d4jky2y.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl