Voca Parlour

Forum dla wszystkich entuzjastów Vocaloid!


#1 2012-07-07 22:03:15

Ryun

Nowy

Zarejestrowany: 2012-07-03
Posty: 10

Vocaloidowe PBF

http://recyclebin.mojeforum.net/
Co tu pisać, PBF wymyślone pewnego nudnego dnia.
Wątek przewodni -> zepsute Vocaloidy.
Zapraszam. C:

Offline

 

#2 2012-07-23 19:38:27

 Dablyuu

Nowy

Skąd: Warszawa ~ :3
Zarejestrowany: 2012-05-22
Posty: 38
WWW

Re: Vocaloidowe PBF

Przepraszam za off top i w ogóle, ale nie będę się tam rejestrować tylko po to, żeby się czepnąć typowych błędów w związku z nazewnictwem i opisem VY2... (a tematy chyba i tak są pewnie zamknięte, więc nijak się wypowiedzieć.)
Jego nazwa nie brzmi "VY2 Yuuma", jest SAMO VY2. Żadnego "Yuuma" nie ma na opakowaniu, prawda? To tylko kryptonim, a nie oficjalna pełna nazwa brzmiąca "Vocaloid Yamaha 2".
VY2 NIE MA DESIGNU. 66 (roro) autorstwa Manbou no Ane  wygrał tylko konkurs, ale NIE STAŁ się oficjalnym designem. VY2 nie ma wyglądu jako takiego. A jako, że jest się tu Vocaloidem można napisać coś w stylu, że "preferuje design 66 i dlatego można go zazwyczaj zobaczyć jako...".
Brak wzmianki o wakizashi jego character item kuje mnie w oczy. I właśnie zamiast zwykłego nauczyciela mógłby nauczać jakiejś sztuki walki mieczem. Jest wiele możliwości.
Dalej to kreacja autora i nie mam się czego czepiać. Choć nie powiem. Nie podoba mi się.
Nie mam dostępu do innych wpisów, a szkoda, bo pewnie znalazłabym inne błędy.

Nawet bym się zarejestrowała, ale tematyka jest zbyt przygnębiająca i jakże, dla mnie, prawdziwa.

Proszę o usunięcie postu, jeśli innych użytkowników, a tym bardziej założyciela tematu, razi ten off top.
Ale zrozumcie... naprawdę bolą mnie takie błędy i naciąganie...

Ostatnio edytowany przez Dablyuu (2012-07-23 19:40:15)


You're kawaii and I know it.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl