Voca Parlour

Forum dla wszystkich entuzjastów Vocaloid!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-11-11 22:38:20

 Rinto

Oddany fan

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-11-07
Posty: 190
WWW

Osoby piszące, raz!

Niestety, piszę ;<
Może nie jakoś tam bardzo dużo (ostatnio miałam sporą przerwę), ale jednak.
Link do bloga z opowiadaniem mam na profilu, więc proszę nie rozkminiajmy tutaj nad nim publicznie (chociaż lubię jak ludzie komentują mi pracę, nie powiem, mam w tedy wrażenie, że to jednak na coś się przyda).

Ale ostatnio miałam przerwę w czytaniu blogowych opowiadań, więc z chęcią poznam jakieś wasze.

Btw, od kiey piszecie? Ja chyba od czwartej klasy podstawówki (czyli to będzie ile, prawie pięć lat o.0).

Offline

 

#2 2011-11-12 09:28:12

 piniako

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 183
WWW

Re: Osoby piszące, raz!

Mm, teraz już nie bardzo, ale kiedyś zdarzało mi się pisać. Najwięcej chyba w podstawówce. Tak w szóstej klasie. Jednak niestety potem straciłam jakoś tego bakcyla, chyba przez to, że zaczęłam rysować tak bardziej na poważnie pod wpływem anime, no i żałuję tego niezmiernie. :C

Co prawda jakiś czas temu zaczęłam pisać własne opowiadanie, ale że niedawno rozwalił mi się komputer, to wszystko poszło się kochać. Kocham swojego farta. :'D Tak w ogóle to tamto opowiadanie pisałam po angielsku, bo tak mi łatwiej. Oczywiście zdarzało się, że nie znałam jakiegoś słówka, ale to nie problem, a pod względem gramatycznym bardzo ułatwiało mi to robotę.

No i teraz chyba będę musiała zacząć coś pisać dzięki projektowi, w którym biorę udział (produkcja gry typu visual novel), bo muszę napisać takie cuś o przeszłości swojej postaci. Zresztą też po angielsku, bo język ojczysty większości członków projektu to angielski. Ale może jeśli gra zostanie ukończona, to przetłumaczę ją na polski.

Ale chyba schodzę z tematu. Więc to tyle ode mnie~.

Offline

 

#3 2011-11-12 16:30:07

 Rinto

Oddany fan

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-11-07
Posty: 190
WWW

Re: Osoby piszące, raz!

Ja nie wyobrażam sobie pisać w języku innym niż polski. Zawsze, gdy piszę wypracowania na angielski, nie ma w nich tej lekkości. A polskim operuję sobie jak tylko chcę i czuję się w nim bezpiecznie (a zważywszy na udziwniony styl jakim piszę to bezpieczeństwo jest mi na prawdę potrzebne).

piniako napisał:

Co prawda jakiś czas temu zaczęłam pisać własne opowiadanie, ale że niedawno rozwalił mi się komputer, to wszystko poszło się kochać. Kocham swojego farta. :'D

Druga przyczyna tego, dlaczego piszę w internecie. Pierwsza to oczywiście możliwość dotarcia do jakielkolwiek grupy czytelników (nie wiem, czy bez nich byłabym wstanie coś skończyć, tak jestem uzależniona ponieką o ludzi o0).

Offline

 

#4 2011-11-12 17:21:55

 piniako

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 183
WWW

Re: Osoby piszące, raz!

No właśnie dostałam teraz nauczkę i wszystkie ważne pliki przechowuję w Internecie. Z drugiej strony, jak się ma normalny, nowy komputer, to raczej takiego zagrożenia nie ma, a ja mam starą puchę, więc... =w="

Offline

 

#5 2011-11-13 02:28:28

error

Nowy

5861177
Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 10

Re: Osoby piszące, raz!

no to ja mam opowiadanie tutaj : A-and-I ale jest do kitu... nie przemyślane i w ogóle... Najlepsze opowiadania piszę z koleżanką przez GG ale tego raczej nie pokarzę :3


http://img856.imageshack.us/img856/6582/autorciwidzi.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl